HAKKIMIZDA

40 yıllık tecrübe ile; 1980 yılında Mersin’de, Türkmenoğlu İnşaat olarak faaliyetlerine başlayan firmamız 2005 yılına kadar Mersin ilimizde binin üzerinde nitelikli konut ve işyeri inşa ederek insan yaşamına değer kattık. 2005 yılından itibaren faaliyetlerini İstanbul’a taşıyan firmamız; rahat çalışma ortamı sağlayan ofis ve iş yerleri, çağımız teknolojisi ile örtüşen plazalar, yılda milyonlarca insanın ziyaret ettiği alışveriş merkezi ve insanı esas alan daireleri İstanbul’un seçkin bölgelerine imza attık. Yapı teknolojilerindeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek; yenilikçi, insan mutluluğunu esas alan, yaşam alanları yaratmayı kendimize misyon edindik.
Türkmenoğlu - Hakkımızda

VİZYON

Faaliyet gösterilen alanda, öncü olma hedefinde ve yenilikçi çalışmaları baz alan bu akımlara yön veren, müşteri odaklı kalite ve güvencesi ile temeli çevre hassasiyeti olan, sosyal paydaşları tarafından en değerli ve verimli marka olmaktır.

MİSYON

Performansı, yüksek kalitesi, güvencesi, estetiği ile müşteri memnuniyetine dayalı, daimi gelişim prensipleri önderliğinde, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yüksek kalitede inşaat hizmetleri imar etmek.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik, güçlü finansal yapı, deneyim ve profesyonel yönetim

Sürdürülebilirlik, insan, doğa ve kente bir bütün olarak bakış

İnovasyon, modern ve klasiğin sentezi projeler ile inovatif bir yaklaşım